אלמנטור Header #62

הסיפור שלנו

אלה – טבע, אירועים, משפחה

בלב פרדסי נס ציונה, במיקום אינטימי ופסטורלי שבו זמנית הוא גם נגיש ומאוד קל להגעה מכל רחבי אזור המרכז והשפלה, נמצא מתחם האירועים אלה. האלה הוא עסק משפחתי ותיק, גן אירועים במרכז שהוקם ומופעל גם היום ע"י משפחה אחת, בלוקיישן פסטורלי אך נגיש מאוד ועם איכויות שיהפכו את האירוע שלכם למרהיב וייחודי.

באלה מארחים באינטימיות ובהתאמה אישית מושלמת שלל אירועים פרטיים ועסקיים, מ-200 מוזמנים ועד לאירועים גדולים עם 600 אורחים, תמיד עם אוכל מעולה בסטייל ביתי, יחס אישי ותשומת לב לפרטים הקטנים עם צוות ותיק ומסור ומעל הכל אווירה אינטימית ומשפחתית.
אלה, הוא המקום בו כל אירוע הוא כמו אירוע משפחתי שלנו!

טבע ירוק וקסום ואווירה משפחתית אמיתית

האלה מציע לכם מתחם אירועים מטופח ומיוחד, טובל בירוק עם עצים גבוהים העוטפים את האירוע שלכם באווירה פסטורלית קסומה.

לצד מרחב הגן הפתוח והמזמין שלנו, במתחם גם אולם סגור, מעוצב ומאובזר. כל אירוע מתחיל בגן המחבק שלנו וממשיך לאולם הממוזג שייתן לכם הרגשה של בית.  מתחם האירועים אלה מאפשר קיום אירועים מושקעים וייחודיים לכל אורך השנה, בהתאמה אישית מלאה ומדויקת עבור החזון והשאיפות שלכם.

הסיפור שלנו

בדיוק כמו בבית שלנו, בחרנו בקפידה כל אלמנט ופרט במתחם האירועים הביתי והמשפחתי שאנו מזמינים אתכם אליו, מצמחייה ארץ ישראלית בגן, דרך שילובי העץ הטבעי בבנייה, אוכל מדהים וביתי ועד מערכות ההגברה והתאורה המתקדמות שייקחו את החלקים הנוצצים באירוע שלכם לגבהים חדשים.

מתחם האלה מבוסס על שורשים וצוות מקצועי שרץ למרחקים ארוכים, כבר שנים עובדים יחד ולגמרי הפכנו למשפחה אחת גדולה, ואתם מרוויחים את זה ביחס חם, מחבק ועוטף באירוע הייחודי שנפיק איתכם ועבורכם.

כבר בהגיעכם, עם כניסתכם בשער, אתם מצטרפים למשפחה שלנו – וזה לגמרי ניכר באירועים שאנו מארחים ומפיקים.

הסיפור שלנו
דף הבית

במקום חניה מסודרת ובשפע, הנגשה מלאה ומרחבים מעוצבים וקסומים המייצרים זרימה טבעית וכיפית בכל שלבי האירוע שלכם.

בואו לבקר אותנו לפגישת היכרות ותכנון, בואו לחוות מתחם אירועים משפחתי, חם ועוטף שיפיק עבורכם אירוע ייחודי, מדויק ומושקע באווירה משפחתית מחבקת.

בואו להיות חלק ממשפחה אחת ענקית.

שנקבע פגישה?