אלמנטור Header #62

אירועים פרטיים

אווירה של אירוע ביתי בלי ההפקה בבית שלכם

גור חדש הצטרף למשפחה? הבן או הבת הגיעו למצוות? יש לכם אירוע חשוב בחיים?
אם התלבטתם האם לארח את האירוע שלכם בחצר הבית אבל החלטתם שזה פשוט יותר מדי עבודה ובלאגן, מצאתם את המקום המושלם!

מתחם האירועים אלה, על אף שהוא גדול ומאובזר להפליא, מצליח לספק תוצאה ייחודית של אווירה משפחתית וביתית בכל אירוע, עם יחס חם, אוכל ביתי כיפי וסטייל של אירוע משפחתי וביתי עם כל הפינוקים והיתרונות של גן ואולם אירועים מסודר.

באלה בית לאירועים אנו מפיקים ומארחים אירועי חתונה, בר מצווה ובת מצווה, אירועי ברית ובריתה ושלל אירועים פרטיים נוספים, כולם בהתאמה אישית מלאה, אכפתיות בלתי מתפשרת וצוות ותיק ומנוסה.
גן האירועים אלה הוקם ומנוהל על ידי משפחה אחת וזאת כנראה הסיבה שאנו יודעים ויכולים להציע את ה"קסם" המשפחתי
שאנו כה מזוהים איתו.  

אירועים פרטיים
דף הבית

קסם גם בפנים וגם בחוץ

אנחנו מזמינים אתכם לחגוג את האירוע שלכם אצלנו, כאן באלה בית לאירועים, באווירה משפחתית וביתית מיוחדת ועם שלל אפשרויות להתאמה אישית מושלמת. האלה מציע מתחם אירועים רב-גוני ורחב ידיים, טובל בטבע ירוק עם נוי מטופח ועצים גבוהים העוטפים את האירוע שלכם בפסטורליות אלגנטית ומזמינה. כלצד הגן, האולם הסגור שלנו המעוצב והמאובזר, כולו ממוזג ומאפשר לקיים אירועים פרטיים מושקעים גם בחורף.

שוטטו לכם בגלריות שלנו כדי להתרשם מכל השפע והאווירה המיוחדת שאנו מציעים לכם באלה, מהעיצוב, מהאוכל ומהחוויה. אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות כדי שתחוו בעצמכם שלגמרי אפשר לשלב וליצור מתחם אירועים מלא ומסודר ביחד עם יחס משפחתי, חם ועוטף, לאירועים פרטיים מיוחדים במינם, טעימים, מוקפדים ומנצחים.

 בואו לפגישת היכרות, בואו לחוות מתחם אירועים משפחתי, חם ועוטף שיפיק עבורכם אירוע ייחודי, מדויק ומושקע באווירה משפחתית מחבקת.

בואו להיות חלק ממשפחה אחת ענקית.

שנקבע פגישה?