אלמנטור Header #62

חתונת שישי בצהריים של נגה ושי

חתונת שישי בצהריים של נגה ושי

מוזמנים לשתף:

באמצע ספטמבר של 2022, צהרי יום שישי חמימים אך מבטיחים, התקיימה באלה אירועים חתונה קלילה ומהנה, עם אלגנטיות בכל פינה ופרט ובעיקר זוג אוהב שחגג את האהבה והחיבור שלו, כשהם עטופים במשפחה וחברים.

שניהם בני 27 והכירו במהלך קורס קצינים, 8 שנים לפני החתונה, כאשר היו במסלול עם קבוצה לא גדולה של אנשים. אחרי שנה במסלול ההכשרה, שנה בה הפכו לחברים טובים, שבועיים לפני סוף הכשרת הקצונה הם סופסוף גם הפכו לזוג.

היום, שי עובד כאנליסט ומצהיר על אהבתו לכדורגל לצד אהבתו לנגה. נגה מפעילה את היצירתיות שלה ועובדת בתור מעצבת גרפית, יחד עם תחביבים של בישול וגידול עציצים.

 

 

חתונת שישי בצהריים של נגה ושי

איך הייתה הצעת הנישואין?

אחרי 7 שנים יחד, שי הזמין להם סופ"ש במלון בהרצליה כדי לחגוג את התאריך. בערב, הם יצאו למסעדה, בה היה הדייט הראשון שלהם. אחרי הארוחה הטעימה והנעימה, הם יצאו מהמסעדה ועצרו בסמטה קטנה בסמוך לה, באותה נקודה בה עצרו בדייט הראשון שלהם 7 שנים קודם. בדיוק שם שי כרע ברך, הוציא טבעת והציע לה נישואין. רק מהתיאור המקסים הזה אנחנו מחייכים ומתרגשים יחד איתם!

 

למה בחרתם להתחתן באלה אירועים?

" התאהבנו בטבע של אלה. ידענו שאנחנו רוצים חתונת צהרים וחיפשנו מקום עם טבע מרשים והרבה ירוק מסביב, ביחד עם כל התשתיות של מתחם אירועים מסודר ואיכותי."

מי הצוות שליווה אתכם בארגון ובחתונה עצמה?

"ישראלה, מההתחלה ועד החתונה עצמה. היא לגמרי הייתה שם בשבילנו לכל דבר ובכל שעה, ממש שירות מדהים."

 

מה היה סגנון החתונה?

"עשינו חתונת צהריים קלילה וקייצית, באמצע ספטמבר ועם 250 מוזמנים. סולידי ובדיוק מתאים לנו. רצינו שהאורחים ירגישו במין מסיבת קוקטייל כיפית וחמימה, זו באמת האווירה שבסופו של דבר הורגשה בחתונה."

בחתונה של נגה ושי, האולם עצמו נשאר בעיצוב המוקפד והאלגנטי הרגיל והנקי והזוג לא הרגישו צורך להוסיף עוד אלמנטים או קישוטים מיוחדים.

 

חתונת שישי בצהריים של נגה ושי

 

הרגע המרגש ביותר

" בקבלת הפנים, לראות את כל האנשים האהובים עלינו, מכל שלבי החיים של שנינו, מקיפים אותנו בצורה כל כך מלאת אהבה. חוויה בלתי ניתנת לתיאור."

שיר כניסה לחופה ושיר סיום חופה ושבירת הכוס

נגה ושי נכנסו לחופה עם השיר "קרן שמש" של בניה ברבי. עם הסיום המרגש של הטקס והחופה, הושמע השיר "רכבת לילה לקהיר" של משינה.

 

יש לכם טיפ חשוב לזוגות המתחתנים בקרוב?

"אל תמהרו להוציא כסף על המון אטרקציות ותוספות. בסופו של דבר, רובן לא מאוד מורגשות ביום עצמו. העיקר ליהנות מהיום שלכם ולא להיות בלחץ מכל הארגונים."

 

הספקים שעשו את החתונה של נגה ושי

  • איפור ושיער – ספיר דרור
  • מגנטים – פולה פולארויד
  • שמלת כלה – רוח נשית
  • חליפת חתן – בוגארט סניף רחובות

 

משפט לסיכום: "היה מדהים, חוויה של פעם בחיים"

עוד מהבלוג

בואו להיות חלק ממשפחה אחת ענקית.

שנקבע פגישה?