אלמנטור Header #62

להתחתן בחורף ולהרגיש בטבע

להתחתן בחורף ולהרגיש בטבע

מוזמנים לשתף:

אם אתם מתכננים חתונת חורף, אבל למרות זאת רוצים להרגיש שאתם מתחתנים בתוך טבע פסטורלי וקסום, אתם פשוט חייבים לראות ולחוות את האפשרות של מתחם האירועים אלה, בלב פרדסי נס ציונה. באלה אתם לגמרי נמצאים בגן אירועים שהוא גם אולם אירועים, טובל בהמון ירוק, עם שלל עצים ענקיים ומרשימים ואולם סגור ומאובזר שנותן לכל הטבע שבחוץ להיכנס פנימה דרך חלונות הזכוכית הענקיים. הכי להתחתן בחורף ולהרגיש בטבע שתוכלו לקבל!

יתרונות של חתונת חורף

אחד היתרונות של חתונת חורף, במיוחד בחורף הישראלי שהוא, בואו נודה באמת, לא סוער וקשוח במיוחד, שאתם מקבלים הזדמנות ליצור אווירה חמימה ואינטימית, כאשר בחוץ קר ואולי אפילו גשום אך בפנים חם, מזמין ועם כל מיני הפתעות חורף בגזרות הקולינריה, השתייה והעיצוב שאנחנו שומרים במיוחד לחתונות החורף שאנו מפיקים.

מתחם אירועים המציע אולם סגור, ממוזג ומאובזר, עם כל הפסיליטיז והמרכיבים הדרושים לחתונה חלומית, אך גם מאפשר לטבע להיכנס פנימה וליצור סטייל מיוחד במינו, בכל מזג אוויר חורפי, מספק הזדמנות לחתונה ייחודית, קסומה באמת ובלתי נשכחת.

שלבו זאת עם היתרונות הכלליים של קיום חתונה בחורף, כמו יותר תאריכים פנויים להתאמה אישית מושלמת להעדפות שלכם, לפעמים עלות כללית נמוכה יותר מהספקים השונים שלכם וגם יותר מוזמנים שכנראה יהיו פנויים להגיע לחגוג ולשמוח איתכם. וכך קיבלתם מתכון איכותי ועם שפע יתרונות, לבחור לקיים את החתונה שלכם דווקא בחורף.

משמרים תחושת טבע גם בחתונת חורף באולם

כשבחוץ מזג האוויר קר וגשום וערב החתונה שלכם מגיע, מתחם האירועים אלה בנס ציונה כאמור מכניס את הטבע פנימה לתוך האולם. אחד המאפיינים המייחדים ומבדלים של האלה הוא שהמקום הוא גם גן אירועים וגם אולם אירועים, כאשר חתונות רבות משלבות בין קבלת פנים וחופה בחוץ, בפסטורליות המרהיבה של הגן לבין ארוחה, ריקודים וכל יתר שלבי האירוע בתוך האולם הסגור והמאובזר.

אם מזג האוויר ביום החתונה החורפית שלכם יאפשר זאת, אפשר בהחלט להתחיל בחוץ, בתוך טבע פשוט מקסים ומלא בירוק, וכאשר מתחיל להיות יותר קריר, לעבור פנימה להמשך אדיר ומלהיב של החגיגה וכשהטבע כל הזמן נוכח ומורגש.

אולם האירועים המאובזר שלנו באלה כולל חלונות זכוכית ענקיים ומרשימים הפונים החוצה ומכניסים את הגן ואת הטבע פנימה, ממש נוצרת תחושה של הימצאות בתוך הטבע ובתוך כל הנוי המטופח במרחבי הגן. בדיוק כך אנחנו מייצרים עבורכם את אותה אווירה מיוחדת וחמקמקה של להתחתן בחורף, באולם סגור ומוגן, אבל להרגיש בתוך הטבע.

הטוב שבכל העולמות לחתונת החורף שלכם

האולם הסגור יספק את כל המרכיבים והתשתיות לחתונה מוצלחת ומפנקת, כולל רחבת ריקודים מרווחת וכיפית, אזור אכילה עם שולחנות מעוצבים בקפידה, בר מלא עם מיטב המשקאות, אזורי ישיבה ובילוי ומערכות הסאונד והתאורה המהממות שלנו. בו זמנית, חלונות הזכוכית הגדולים יאפשרו לכם ולמוזמנים שלכם ליהנות מהטבע ומהחוץ, אפילו שאתם בפנים, מוגנים וחמימים.

בשורה התחתונה, כשאתם מתחתנים בחורף אבל עדיין מחפשים את היופי והאווירה של טבע, מתחם אירועים שהוא גם גן וגם אולם ושבאמת מצליח להכניס את הטבע פנימה לתוך האולם, מבלי להתפשר על נוחות, הגנה ואלמנטים הדרושים להצלחת האירוע, הוא הבחירה האידיאלית ומה שיאפשר לכם ליהנות מהטוב שבכל העולמות בחתונת החורף המדהימה שלכם.

עוד מהבלוג

בואו להיות חלק ממשפחה אחת ענקית.

שנקבע פגישה?